wtorek 23 styczeń 2018

Systemy dla Uczelni

Już od ponad 16 lat, firma APR System koncentruje swoje dzialania głównie na oferowaniu rozwiązań na potrzeby uczelni wyższych. Z myślą o nich stworzyliśmy dwa systemy wzajemnie się uzupełniających programów. Są to Pakiet ProAkademia i eAkademia.

Pakiet ProAkademia jest zbiorem kilkunastu programów pozwalających w pełni na informatyzację administracji Wyższych Uczelni. System ProAkademia wspiera administrację uczelni w całym procesie obsługi studenta (od rekrutacji, przez immatrykulację, obsługę sesji, zaliczanie semestru, planowanie, publikowanie i rozliczanie zajęć, po porces obrony i wydawanie dyplomów)

Pakiet eAkademia to rozszerzenie Pakietu ProAkademia, który odpowiada na zapotrzebowanie szkół wyższych, na całodobowy dostęp do ich zasobów informatycznych oraz ma na celu podniesienie jakości obsługi zarówno studentów jak i prowadzących. Oszczędza również czas pracowników dziekanatów. Umożliwia dostęp do pewnej, wiarygodnej informacji, poprzez Internet, Intranet oraz pocztę e-mail. System eAkademia korzysta z zaawansowanych rozwiązań informatycznych, jak karty elektroniczne, czy kioski informacyjne. Działanie eAkademii realizowane jest przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa dostępu do danych.

Pliki do pobrania:

  1. Warunki licencyjne oprogramowania ProAkademia
  2. Warunki świadczenia gwarancji i opieki serwisowej oprogramowania ProAkademia

ZnaczekColor

eserwis.com
Do Góry