wtorek 23 styczeń 2018

Pakiet ProAkademia

 Film prezentujący możliwości programów Pensum - Plany:

Film prezentujący funkcjonalności programu Rekrutacja:

Pakiet ProAkademia to kompleksowy system informatyczny zajmujący się administracyjną obsługą uczelni wyższych. 16 letnia praca nad oprogramowaniem przeznaczonym dla uczelni wyższych zaowocowała 70-wdrożeniami na terenie całego kraju. W przypadku wielu z nich uczelnie decydowały się na wprowadzenie naszych rozwiązań przy jednoczesnej rezygnacji z dotychczasowych systemów niespełniających ich oczekiwań.

Pakiet ProAkademia w oparciu o doświadczenia uczelni został oceniony jako oprogramowanie najbardziej optymalne zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, intuicyjność jego obsługi jak i cenę. Zwracano uwagę na oszczędność czasu w jakim obsługiwany jest student i prowadzący zajęcia, niezawodność przetwarzanych danych, jednorazowość wpisywania informacji.

Pakiet programów jest stale rozwijany i dostosowywany do zmian legislacyjnych (min. zmiany w stypendiach, wprowadzenie stypendium rektora, uruchomienie systemu Krajowych Ram Kwalifikacji, uruchomienie narzędzi komunikacyjnych niezbędnych do raportowania do systemu POL-On i wiele innych).

Pakiet eAkademia stanowi rozszerzenie Pakietu ProAkademia. Odpowiada na zapotrzebowanie uczelni wyższych na całodobowy dostęp do ich zasobów informatycznych, ma na celu podniesienie jakości obsługi zarówno studentów jak i prowadzących. Oszczędza czas pracowników dziekanatów. Umożliwia dostęp do pewnej, wiarygodnej informacji poprzez Internet, Intranet, pocztę e-mail, Serwis Głosowy czy Serwis SMS.

Korzystanie z eAkademii realizowane jest przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa.Od strony założeń informatycznych system eAkademia to przede wszystkim zespół programów zintegrowanych w jedną, spójną całość. Ujednolicenie przepływu i wymiany danych pomiędzy poszczególnymi modułami pozwala na zcentralizowane administrowanie. Jest to szczególnie ważne dla informatyków opiekujących się systemem komputerowym na uczelni wyższej.

System eAkademia, jest zintegrowany z Pakietem ProAkademia, rozszerzając jego możliwości na zarządzanie i obsługę dostępu do informatycznych zasobów uczelni. Możliwe jest także uruchomienie części funkcjonalności eAkademii w przypadku nie posiadania Pakietu ProAkademia.

W skład pakietu wchodzą:

  • Wirtualny Dziekanat
  • Wirtualny Prowadzący
  • Kiosk Informacyjny
  • System Elektronicznej Legitymacji Studenckiej
  • Karty elektroniczne
  • Serwis Drukujący
  • Serwis SMS/E-mail
  • Serwis telewizyjny


Nasze integracje:

logokrem

polon-logo

plagiat-pl-logo

ZnaczekColor

eserwis.com
Do Góry