wtorek 23 styczeń 2018

Systemy dla Poligrafii

Wychodząc na przeciw potrzebom i wymaganiom firm świadczących usługi poligraficzne stworzyliśmy oprogramowanie, które skutecznie usprawnia funkcjonowanie i daje wiele nowych możliwości firmie działającej w tym sektorze.

Stworzony przez nas system usprawni w Państwa firmie proces przyjmowania, realizowania i rozliczania przyjętych zleceń. Pakiet składa się z dwóch modułów zapewniających szybką i łatwą obsługę zleceń:

AprPoligrafia- moduł ten pozwala na rejestracje złożonego przez klienta zamówienia na realizację usług

AprPoligrafia - Moduł internetowy - moduł odpowiedzialny za przyjmowanie zleceń składanych za pomocą Internetu przez klienta firmy poligraficznej. Umożliwia klientowi przeglądanie zleceń archiwalnych, wyszukiwanie zleceń po zadanych parametrach, śledzenie toku realizacji zlecenia.
Zapraszamy do zapoznania się z częścią internetową pakietu

 

Pakiet AprPoligrafia wykorzystuje najnowsze technologie informatyczne w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych. Aplikacja działa w technologii klient-serwer. Nasi programiści podczas tworzenia programu wykorzystali cztery języki programowania, korzystali z algorytmów szyfrujących, oferujących wysoki poziom bezpieczeństwa. Niektóre z komponentów używanych do tworzenia systemu uzyskały certyfikaty bezpieczeństwa, zapewniając w ten sposób wysoki poziom zaufania do produktu.

ZnaczekColor

eserwis.com
Do Góry